coaching-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (coaching-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich poprawek. Gratis dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zasugerować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!